Sada filtrov pre DJI Osmo Pocket 3 Neewer FL-P10 (ND8~1000, LPR, MIST1/4, CPL, ND8/PL~ND64/PL)
Sada filtrov pre DJI Osmo Pocket 3 Neewer FL-P10 (ND8~1000, LPR, MIST1/4, CPL, ND8/PL~ND64/PL)
Sada magnetických filtrov určená pre DJI OSMO Pocket 3 ponúka okamžité a bezpečné magnetické upevnenie, vďaka ktorému zachytíte úžasné okamihy. Príslušenstvo je vybavené viacvrstvovým optickým sklom HD, ktoré poskytuje jasný obraz pre kamery s gimbalom s optimálnymi rýchlosťami uzávierky, minimalizovanými odleskami, živými farbami a úžasnými efektmi v rôznych poveternostných podmienkach a nočných scénach.

Obnovte živé farby
Oživte svoje zábery pomocou polaroidového filtra (CPL), ktorý pomáha redukovať odlesky, opar a nepríjemné odrazy od povrchov, ako je voda, sklo a iné nekovové predmety, a tým zlepšuje farby a čistotu leteckých záberov.

Vyvážená expozícia
Filtry ND8, ND16, ND32, ND64, ND128, ND256 a ND1000 umožňujú presnú kontrolu expozície počas dynamických vonkajších aktivít a ponúkajú možnosti zníženia intenzity svetla o 3, 4, 5, 6, 7, 8 a 10 stupňov. Toto príslušenstvo účinne zabraňuje preexponovaniu a zvyšuje kvalitu obrazu v rôznych svetelných podmienkach. Filtry ND/PL navyše zabraňujú preexponovaniu, minimalizujú odlesky a odrazy od nekovových povrchov, ako je voda a sklo.

Snová atmosféra filmu a úžasné nočné zábery
Difúzny filter 1/4 čiernej farby so snovým filmovým efektom redukuje jasné miesta a odlesky a dodáva záberom zamatový a jemnejší vzhľad – ideálny pre portréty, videá a vlogy. Filter LPR znižuje žltozelený nádych spôsobený mestským osvetlením, zachováva správne kontrasty a zabraňuje preexponovaniu, aby boli zachytené detaily snímaného objektu. Výsledkom budú všetky nasnímané zábery fenomenálne!

Odolná konštrukcia
Vďaka magnetickej konštrukcii je výmena filtra plynulá a bezproblémová. Sklo, z ktorého sú filtre vyrobené, je odolné voči vode, oleju a prachu. Ďalšou výhodou je hliníkový rám, ktorý napriek svojej pevnosti váži iba 1,62 g a je tenký menej ako 2 mm.

Súčasťou balenia je:
- Filter ND8
- Filter ND16
- Filter ND32
- Filter ND64
- Filter ND128
- Filter ND256
- Filter ND1000
- Filter na zníženie svetelného znečistenia
- Difúzny filter 1/4
- CPL filter
- Filter ND8/PL
- Filter ND16/PL
- Filter ND32/PL
- Filter ND64/PL
- Čistiaca utierka
- Kryt filtra
| Výrobca | Neewer |
|---|---|
| Model | FL-P10 |
| Kód výrobcu | B0CRYLQKFD |
| Kompatibilita | DJI OSMO Pocket 3 |
| Hlavný materiál | Hliník |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Filtre pre fotoaparáty |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 6976831838317 |
