Keramické pero Reporter

Keramické pero Reporter, je vytvorené z meďou a plnené modrým atramentom. Pero je ručne vyrábané a na povrchu čierno lesklo lakované. Hmotnosť pera je iba 40 g.
Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
10.12.2025
Možnosti doručenia
Kód: RS0110
48,99 € –49 % 24,90 € 20,24 € bez DPH
Keramické pero Reporter
Keramické pero Reporter
Výpredaj
48,99 € –49 %

Krásne keramické pero Reporter, je ručne vyrábané pero vyrobené z medi a plnené modrým atramentom. Hrot pera je švajčiarsky Reporter. Pero je balené v darčekovej krabičke, môže byť skvelým darčekom napríklad pre obchodných partnerov. Vzhžad pera je kombinácia čierneho lesklého povrchu so strieborným logom REPORTER. Ide o limitovanú edíciu preto neváhajte s jeho nákupom a doprajte si kvapku luxusu spoločne so švajčiarskou kvalitou .

Súčasť balenia:

REPORTER, Limitovaná edícia: Tribute to Olympus 2010. Štýlové gužôčkové pero v povrchovo čiernom leštenom dizajnu s výraznými farebnými prstencami. Ponúknuté v jedinečne dizajnovo ladenej darčekovom boxu Reporter.

Dodatočné parametre

Kategória: Pera
Hmotnosť: 0.3 kg
EAN: 8595572100545

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: