-66%
Hodinky pánske vodotesné Mauritz Geneve

Hodinky pánske vodotesné Mauritz Geneve

Výpredaj

Luxusné pánske hodinky značky Mauritz Geneve. Funkcia: dátum, stopky, sekundová, Tachymeter, poháňané Quartz Seiko strojčekom. Vyhotovenie chirurgická ocež. Remienok z pravej kože. Mnoho funkcií vrátane tachymetre. Darčekové luxusné balenie krabičke z čer

178,00 € (-66%)
61,39 € vč. DPH
51,16 € bez DPH
Skladom > 5ks   Môžete mať už vo štvrtok 7.12.
Plus Minus
Kód: RS0201

Hodinky pánske vodotesné Mauritz Geneve

Ponúkame pánske hodinky Mauritz Geneve vodotesné do 3 atm. Nerezové prevedenie sa Seiko strojčekom VD57 sa bude naozaj páčiť. Remienok je z pravej kože so vzorom tej krokodílej. Luxusné darčekové balenie v krabičke s logom značky na krabičke je skvelou príležitosťou obdarovať svojich blízkych.

Značka Mauritz Geneve smeruje k Švajčiarskej kvalite a zachová základné hodnoty, ktorými sú kvalita prevedenia a precíznosť. Pánske hodinky naozaj ocení každý muž. Hoci je spracovanie hodiniek nerezové, starajte sa o hodinky v duchu zásad starostlivosti o chronometre.

## Základné vlastnosti ##

  • Materiál tela: chirurgická ocež
  • Materiál remienka: pravá koža
  • Hodiny, minúty, sekundy
  • Tachymeter
  • Dátum
  • Stopky

## Prečo kúpiť Luxusné pánske hodinky ##

Tieto hodinky sú naozaj luxusným darčekom pre každého muža. Nielen samotné hodinky, ale aj darčeková krabička urobia na obdarovaného dojem.

Súčasť balenia:

Pánske hodinky Mauritz Geneve. Funkcie: Stopky 1/10 sec, dátum, vodotesné 3 atm, Tachymeter, strojček Seiko. Pásik s krokodílím vzorom. Prevedenie nerez, strojček Seiko.
Hmotnost Netto [kg] 0.1800
Hmotnost Brutto [kg] 0.2000
Šířka [mm] 100
Výška [mm] 60
Hloubka [mm] 108
×

Ak ste zabudol svoje heslo, môžete ho resetovat.

Registration